Biz Kimiz?

WMG Web Tasarım Ajansı olarak;

Başarı WMG’i Web, Grafik, Mobil! sloganı ile sektörlerinde kurumsallaşmayı, büyümeyi ve daha fazla müşteriye ulaşmayı hedefleyen markalara yardımcı olmak için yola çıktık. Profesyonel, hızlı ve güvenilir web siteleri tasarlamak amacıyla 2016 yılında kurulan WMG Tasarım; ekipte yer alan tecrübeli bilişimciler sayesinde kısa zamanda Çerkezköy Web Tasarım firmaları arasında adından söz ettirmeye başladı.

Devam eden süreçte faaliyet gösterdiği alanları kadrosuna kazandırdığı uzman personeli ile genişleten WMG Tasarım, alan adı ve hosting yönetimi, mobil uygulama geliştirme, masaüstü programlama, donanım/yazılım kurulum ve desteği, sistem göçleri ve yakın destek hizmetleri de sunmaya başladı. 

Dijital dünyanın hızlı değişen yapısını takip eden, bu kapsamda kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen WMG Tasarım, kurduğu dijital marketing takımı ile Ankara digital marketing firmaları arasına katıldı. Dijital marketing kapsamında; Dijital Pazarlama Danışmanlığı, SEO Hizmeti, Sosyal Medya Danışmanlığı, Reklam Yönetimi, Online İtibar Yönetimi ve Kurumsal Kimlik Yönetimi hizmetleri de vermeye başladı.

Kaliteli ve güvenilir hizmet vermek kadar personel yetiştirmenin de önemine inanan WMG Tasarım ekibi, uzun yıllardır edindiği tecrübeyi aktarabilmek için başlattığı Dijital Pazarlama Eğitimi ile onlarca kişiye hem yetenek kazandırdı hem istihdam edilmelerine yardımcı oldu.

Şirketler için günümüzde başarıyı devam ettirmek, başarıyı yakalamak kadar zordur. Bir yandan kaliteli hizmet vermeyi sürdürürken, diğer yandan da sürekli yeni müşteriler bulmaya devam etmek zorundadırlar. Bu kapsamda WMG Tasarım, küçük, orta veya büyük firma ayrımı yapmadan tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin dijital pazarlama alanındaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak başarıya ulaşmalarına yardımcı olur.

Eğer siz de şirketinizi en az sizin kadar önemseyecek bir ekip ile çalışmak istiyorsanız hemen WMG Tasarım iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram