E-Ticaret

E-Ticaret

Neden WMG E-Ticaret Sitesi, ?

İnternet ortamında ticaret yapmak amacıyla kurulan sitelerdir. E-ticaret siteleri günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Nedeni ise internetten alışveriş ve ticaret yapmanın, fiziksel olanına göre daha kolay ve karlı olmasıdır. Fiziksel olarak söz konusu olan giderlerin birçoğu, internet üzerinden yapılan ticarette bulunmaz.

Bu nedenle birçok giderden tasarruf yapma imkanı vardır. İyi kurgulanmış bir e-ticaret sitesi sahibine yüksek kazançlar sağlayabilir.

E-Ticaret Sitesi SEO ?

Ticaret için kurulan internet sitelerinde, kuruluştan daha önemli olan konu, sitenin sürdürülebilir olması ve daha fazla kullanıcının siteyi ziyaret etmesinin sağlanmasıdır. Gerek e-ticaret sitesi olsun, gerekse diğer internet sitelerinde olsun SEO kavramı oldukça önemlidir.

E-Ticaret Sitesinde Tasarımın Önemi ?

(Kullanıcı Deneyimi Tasarım)
Bir mağazayı ziyaret ettiğimizde ve o mağazadan bir ürün satın aldığımızda, belli bir deneyim kazanmış oluruz. Satın aldığımız ürün beklentilerimizi karşılıyorsa, satın aldığımız yer hakkında olumlu düşüncelere sahip oluruz.

Paket Değil Müşteriye Özel Çalışmalar ?

Güncellenebilir ve üst seviyede olması gereken e-ticaret sitelerinde paket hizmeti satın almak, bir tür kendini kısıtlama olarak site sahibine dönecektir. Paket satın alındığında kullanılmayan özellikler için de ücret ödenmesi gerekir.

Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram